KUCHYNĚ NA MÍRU

Pořizujete si novou kuchyni? A co si konečně dopřát skutečnou kuchyni snů? Kuchyni, která bude praktická a krásná zároveň… Zkrátka kuchyni bez kompromisů.

Říká se, že láska prochází žaludkem, my zase říkáme, že se rodí v kuchyni. Krásné kuchyně na míru jsou totiž naší opravdovou láskou a vášní a věříme, že se stanou i tou vaší.

KUCHYNĚ NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠEHO GUSTA

Ruku na srdce – jak často si pořizujete novou kuchyni? Není to asi každý rok, že? Kuchyně na míru je investicí na několik let i desetiletí. Díky tomu, že si můžete vybrat nejen její design, ale i použité materiály, provedení, kuchyňské doplňky, spotřebiče a mnoho dalšího, vám bude skvělou společnicí. Navíc vás bude hřát pocit, že je přesně podle vašeho gusta!

U typových kuchyní se musíte omezovat limitovanou škálou úchytek, materiálů, tvarů linky i barevných provedeních. Když si ale necháte navrhnout kuchyni od profesionála, bude jen vaše. Ať už je ve vašem hledáčku moderní kuchyně nebo romantická kuchyně, která bude ladit do vašeho bydlení ve stylu Provence, nic není problém.

 

KUCHYNĚ KUCHAŘ – UMÍME MODERNÍ, RUSTIKÁLNÍ I STARTOVACÍ KUCHYNĚ

V našem kuchyňském studiu navrhujeme trendy kuchyně, rustikální kuchyně i designové kuchyně. Velké oblibě se v posledních letech těší i kuchyně s různými technickými nebo funkčními vychytávkami – například bezúchytové kuchyně. Nenechte se ale zmást bohatým výčtem superlativ. Kuchyně na míru nemusí být drahá. Pro naše klienty a rádi i pro vás navrhneme, vyrobíme a namontujeme startovací kuchyně, které, jak název napovídá, přijdou vhod všem, kteří se právě postavili na vlastní nohy. Ale nejen jim. Jsou to také perfektní ekonomicky výhodné kuchyně do nájemních bytů.Nedělejte kompromisy a dopřejte si konečně svoji kuchyni snů, která bude jen a jen vaše!

 • Rekonstrukce
 • Na klíč
 • s námi zvládnete i rekonstrukci vaší staré kychyně
 • ZDARMA
 • Zaměření
 • Zdarma
 • zaměření kuchyně provedeme zdarma
 • Rychlé dodání
 • o 60% rychleji
 • naše dodací lhůty jsou až o 60% kratší, než je běžné u konkurence
 • Záruka na kování
 • 5-10 let
 • prodloužená záruka na kování

5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ K VAŠÍ NOVÉ KUCHYNI

1. Zaměříme prostor
Jak se říká – dvakrát měř a jednou řež. A v případě kuchyní na míru to platí minimálně dvojnásobně! Vše správně zaměřit a vyměřit je naprostý základ úspěchu. Abychom předešli chybám a případným nedorozuměním, míry vaší nové kuchyně si přijedeme změřit vždy osobně v domluveném termínu. Nejen, že zaměříme každou skulinu, ale v případě, že je vaším přáním ergonomická kuchyně, vyměříme a spočítáme vše tak, aby pro vás nic nebylo příliš vysoko, nízko ani daleko.
2. Vyslechneme vaše přání a představy
Toužíte po poličkách až do stropu? Sníte o kuchyni ve stylu Provence? Nebo byste při vaření rádi viděli oknem do zahrady? Proto aby vaše nová kuchyně byla skutečně na míru nejen na centimetry, ale odpovídala i vašim ideálům, potřebujeme do detailů znát všechna vaše přání a představy. A to nejen ty týkající se preferencí rozmístění kuchyňských spotřebičů, ale i materiálu, barvy a stylu kuchyňské linky, dekoru kuchyňské pracovní desky či provedení kuchyňského dřezu a baterií.
3. Odborně vám poradíme
Díky naší dlouholeté praxi a skutečně bohatým zkušenostem z různorodých projektů realizace kuchyní vám pomůžeme vyladit tu vaši budoucí do naprosté dokonalosti. Poradíme, pokud si nejste jisti s vhodným umístěním varné desky či dalších spotřebičů, zasvětíme vás do všech moderních vychytávek v úložných prostorech, pomůžeme vybrat tu nejlepší kombinaci materiálů. Společnými silami doladíme celkový styl a charakter kuchyně tak, aby opravdu odpovídala vašim přáním, případně byla ještě lepší než ve vašich nejdivočejších představách.
4. Vytvoříme 3D návrh kuchyně
Je nám jasné, že se čekání na výsledek může zdát nekonečné. A přece jen představit si novou kuchyni v konkrétním odstínu a v konečném uspořádání nemusí být vůbec snadné. Abyste se měli na co těšit a abychom my měli jistotu, že je vše tak, jak jste si přáli, vytvoříme vám realistický 3D návrh, díky kterému máte jedinečnou možnost vidět svou kuchyni ještě před začátkem její realizace. 3D vizuál slouží zároveň i jako poslední kontrola a příležitost k vyladění všech detailů a k případným kosmetickým i větším úpravám.
5. Realizace vaší nové kuchyně na míru
Všechno je tzv. “tip top”, přesně podle vašich snů a třeba i lepší? Výborně, nic nám nebrání pustit se do výroby a realizace vaší nové kuchyně na míru! Montáž kuchyně provádíme kompletně na klíč. Co to znamená? Smontujeme a umístíme všechny skříňky, vsadíme a zapojíme kuchyňské spotřebiče i vestavné osvětlení a postaráme se také o instalaci dřezů, vodovodních baterií a odpadů. Po našem odchodu bude kuchyně 100% připravena k akci!

KUCHYŇSKÉ LINKY

Vzhled kuchyňské linky, tedy její barevný odstín, dekor i povrchová úprava udává celkový charakter vaší nové kuchyně. U nás se fantazii hranice nekladou! V naší nabídce si můžete vybírat design kuchyně podle jednotlivých interiérových stylů, nebo si vybírat ze vzorníku podle vlastních představ. Kuchyňské skříňky a pracovní desky nabízíme z laminátu, lakované, v lesku i matu a ve škále krásných a stylových dekorů.

KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE

Moderní kuchyňské spotřebiče jsou samozřejmostí bez ohledu na to, zda jste zarytým milovníkem klasických či rustikálně laděných venkovských kuchyní, nebo nedáte dopustit na designové kuchyně podle posledních trendů. V našem studiu nabízíme kompletní řešení kuchyně na klíč – kuchyňskou linku od nás můžete v jednom kroku rovnou doplnit kvalitními vestavěnými kuchyňskými spotřebiči, jako jsou varné desky, lednice, parní trouby a další, od prověřených značek bez nutnosti oslovení další firmy.

KUCHYŇSKÉ KOMPONENTY

Nejen na vzhledu záleží! Naše kuchyňské linky lze vybavit nejmodernějšími a chytrými vychytávkami, jako jsou klouby, pojezdy a praktické vnitřní členění, díky kterým bude uskladňování potravin, kuchyňského vybavení i samotné vaření zase o něco jednodušší, více praktické a komfortnější.